KIM JESTEŚMY?

kilka słów o nas

Gospodarstwo agroturystyczne „Agroturystyka w Krempnej Maria Łukaszów” położone jest w malowniczej miejscowości Krempna.

Nasza lokalizacja stanowi idealne miejsce na rodzinne wczasy, spotkania firmowe, czy też krótki pobyt. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić. Z dala od miejskiego zgiełku odnajdziecie Państwo ciszę, spokój, bajeczne krajobrazy Magurskiego Parku Narodowego oraz bliski kontakt z naturą.

Na terenie posesji goście mogą korzystać z ogrodu, w którym znajdują się ławki oraz meble ogrodowe (stół i krzesła) z parasolem, dającym przyjemny cień w słoneczne dni. Można tu także grillować i miło spędzać czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Dla osób zmotoryzowanych wydzielone jest miejsce na zaparkowanie samochodu. Cała działka jest ogrodzona i bezpieczna.

Warto zatrzymać się u nas

Atrakcyjne położenie zapewnia spokojna okolica, czyste
i świeże powietrze, oraz szybki dostęp do wielu atrakcji turystycznych, które można zwiedzić rowerem lub pieszo. W bliskiej odległości znajduje się Stok Narciarski Mareszka.  Zapewniamy piękne widoki na Magurski Park Narodowy.

Bezpośredni kontakt z naturą oraz atrakcje w Krempnej i jej okolicach to gwarancja wspaniałego wypoczynku. Gwarantujemy miłą, przyjazną atmosferę.

Do dyspozycji naszych gości